Umožňujeme žákům publikovat jejich práce na webu www.sotkoviny.cz

Redakce, 5. 1. (2011), Tvůrčí psaní , 4 010 zobrazení

Nabízíme vám možnost publikovat vydařené slohové práce žáků na portále http://www.sotkoviny.cz. Tento web je určen všem žákům základních škol, kteří by proto měli být hlavními autory článků. Chtěli bychom zveřejnit texty žáků, které považujete za zajímavé a které by se zájmem četli návštěvníci našeho webu.

sotekOceníme i příspěvky od žáků z prvního stupně ZŠ, ty mohou být doplněny obrázkem. Může se jednat i o originální zápisy ze čtenářského deníku, na webu máme rubriku Knihovnička, v níž si děti mohou přečtené knihy vzájemně doporučovat. Věříme, že se vaše kvalitní výuka tvůrčího psaní odráží na pracích žáků, a byla by škoda, pokud by zdařilé texty měly zůstat jen v učitelském šuplíku, popř. v portfoliu žáka. Podpořte sebevědomí svých žáků tím, že jim umožníte prezentovat to, co se jim povedlo, v čem jsou dobří.

Práce nám můžete zasílat oskenované či přepsané v MS Wordu na emailovou adresu: srpova.tereza@abeceda-os.cz, popřípadě lze zaslat kopie poštou na adresu kanceláře projektu: Abeceda, o. s., Svatoslavova 611/3, 140 00 Praha 4 – Nusle.

Nezapomeňte vždy uvést jméno autora textu, ročník, který navštěvuje, a název základní školy. Doporučujeme před zasláním pomoci žákovi s jazykovou korekturou textu.

Chtěli bychom zdůraznit, že by žáci měli s publikováním svých textů souhlasit.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Hodnocení článku

1 smajlík2 smajlíci3 smajlíci4 smajlíci5 smajlíků (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...
 
 

Související články

Zatím nejsou žádné komentáře

Můžete vložit úplně první komentář.

Napište komentář

Pro psaní komentářů se musíte Přihlásit případně Zaregistrovat, pokud ještě nemáte svůj účet.