Představujeme naše autory – 6. díl – Tereza Linhartová

Tereza Linhartová, 12. 10. (2011), O projektu , 5 047 zobrazení

PhDr. Tereza Linhartová pracuje v projektu Čtenářská gramotnost a projektové vyučování od října 2011 na pozici odborný garant pro oblast Čtenářská gramotnost a tvůrčí psaní. Její články naleznete na: http://www.ctenarska-gramotnost.cz/tag/tereza-linhartova.

foto_linhartova_cgVystudovala pedagogickou fakultu UK v Praze (obor učitelství 1. stupně se specializací angličtina), studium na PedF zakončila rigorózní zkouškou. Tématem čtenářské gramotnosti se zabývala již v průběhu studia. Je autorkou a ilustrátorkou interaktivní publikace pro žáky 2. a 3. tříd ZŠ „Náš kamarád Dezi“, která vznikla jako výstup klíčové aktivity „Čtu a vím“ v rámci projektu podporovaném EU – Rozvoj čtenářských kompetencí v prostředí inkluzivní školy (www.cteme.eu).

Získala mimořádné ocenění děkana PedF za diplomovou práci „Podpora a motivace neúspěšných žáků ze sociokulturně znevýhodněného prostředí“. Publikovala v časopise Moderní vyučování, jako ilustrátorka spolupracovala se Sdružením pro probaci a mediaci v justici, s Obcí překladatelů, s časopisem Hudba.

Učila na 1. stupni ZŠ Brána jazyků, pracovala s dětmi v holandském centru pro uprchlíky, v Montessori MŠ ve Velké Británii a v Německu.

Ve volném čase ráda kreslí portréty, tančí salsu, cestuje.

Kontakty:

• E-mail: linhartova.tereza@abeceda-os.cz
• Telefon: +420 7777 99 627
• Články: http://www.ctenarska-gramotnost.cz/tag/tereza-linhartova

Hodnocení článku

1 smajlík2 smajlíci3 smajlíci4 smajlíci5 smajlíků (2 hlasů, průměr: 3,00 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...
 
 

Související články

Zatím nejsou žádné komentáře

Můžete vložit úplně první komentář.

Napište komentář

Pro psaní komentářů se musíte Přihlásit případně Zaregistrovat, pokud ještě nemáte svůj účet.