Volná místa – účetní a finanční manažer projektu

Redakce, 12. 7. (2011), O projektu , 7 215 zobrazení

Hledáme účetní (finančního manažera) pro projekt Čtenářská gramotnost a projektové vyučování (www.ctenarska-gramotnost.cz). Nabídky, jejichž součástí musí být motivační dopis a strukturovaný životopis a přílohy dokládající uchazečovy zkušenosti s prací na pozici účetní (finanční manažer) v projektu ESF v občanském sdružení prosím zasílejte na e-mail info@abeceda-os.cz, a to do 20. července 2011.

Účetní OP VK (ESF – MŠMT)

Nabízíme spolupráci na zajímavém a velmi přínosném projektu pro učitele a žáky ZŠ zaměřeném na rozvoj čtenářské gramotnosti u dětí, příjemný pracovní kolektiv a práci na úvazek ve výši 30%.

Požadujeme zkušenosti s vedením účetnictví pro neziskové organizace (občanské sdružení) a zkušenosti s vedením účetnictví projektu ESF (nelépe OP VK – MŠMT).

Náplň práce: Zaměstnanec zpracovává kompletní účetnictví projektu Čtenářská gramotnost a projektové vyučování. Vyúčtovává doklady a kontroluje jejich správnost. Odpovídá za správné zaúčtování všech dokladů v projektu a za správné čerpání rozpočtu. Opatřuje doklady projektovým razítkem. Zpracovává mzdové účetnictví. Vede účetnictví v elektronické podobě. Připravuje účetní podklady pro monitorovací zprávy a žádosti o platbu. Zajišťuje, že budou všechny účetní doklady dokumentovány, archivovány a uchovány po dobu určenou Příručkou pro příjemce finanční podpory. Sleduje aktuální změny v legislativě a dbá na to, aby bylo účetnictví v souladu s platnou legislativou. Komunikuje se zdravotními pojišťovnami, finančním úřadem, OSSZ a kontrolními orgány. Vykonává drobné administrativní činnosti. Komunikuje s ostatními členy týmu v otázkách účetnictví, mezd a personalistiky.

Finanční manažer projektu OP VK (ESF – MŠMT)

Hledáme finanční/ho manažera/ku projektu pro projekt Čtenářská gramotnost a projektové vyučování (www.ctenarska-gramotnost.cz). Nabídky, jejichž součástí musí být motivační dopis a strukturovaný životopis a přílohy dokládající uchazečovy zkušenosti s prací na pozici finanční manažer v projektu ESF v občanském sdružení prosím zasílejte na e-mail info@abeceda-os.cz, a to do 20. července 2011.

Požadujeme zkušenosti s prací v neziskové organizaci (občanském sdružení) a zkušenosti s prací v projektu ESF (nelépe OP VK – MŠMT).

Náplň práce: Zaměstnanec plánuje finanční řízení projektu Čtenářská gramotnost a projektové vyučování. Úzce spolupracuje s projektovým manažerem a jeho zástupcem. Kontroluje stav financí na projektovém účtu. Zajišťuje, aby nedošlo ke zdržením projektu (např. zpožděním plateb). Činí strategická rozhodnutí v oblasti čerpání rozpočtu. Plánuje harmonogram výběrových řízení s ohledem na plynulé cash-flow. Plánuje nákupy. Zajišťuje hospodárné využití finančních prostředků. Komunikuje s vyhlašovatelem v otázkách uznatelnosti způsobilých nákladů. Zodpovídá za vnitřní směrnice týkající se finančního řízení organizace. Upravuje rozpočet a navrhuje změny v jednotlivých kapitolách rozpočtu, případně přesuny mezi nimi. Připravuje finanční podklady pro monitorovací zprávy a žádosti o platbu. Zodpovídá za to, že budou finanční prostředky využity v souladu s Příručkou pro příjemce finanční podpory a platnou legislativou. Vykonává drobné administrativní činnosti.

Hodnocení článku

1 smajlík2 smajlíci3 smajlíci4 smajlíci5 smajlíků (1 hlasů, průměr: 1,00 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...

Autor

Redakce, zobrazit všechny přispěvky autora

  • Nejsou žádné štítky

Související články

Zatím nejsou žádné komentáře

Můžete vložit úplně první komentář.

Napište komentář

Pro psaní komentářů se musíte Přihlásit případně Zaregistrovat, pokud ještě nemáte svůj účet.